Sport szkolny 2013 - 2014

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Dziś w Opolu odbyły się Mistrzostwa Województwa LZS w lekkiej atletyce, na których Karolina Szelwach zdobyła złoty medal w pchnięciu kulą ? 9.81m. Gratulacje! 11.06.2014

 

 

 

4.06.2014r w Opolu odbyły sie Mistrzostwa Województwa szkół miejskich. Nasza uczennica Karolina Szelwach zdobyła tytuł Wicemistrza Województwa w pchnięciu kulą osiągając odległość 9.91m (przegrała o 9cm). To wielki sukces uczennicy z tak małej szkoły. Gratulacje!

 

 

 

W Poniedziałek 17.02 na basenie w Nysie odbyły się zawody pływackie, na których występował nasz uczeń Piotr Sobociński. Zajął w swojej kategorii wiekowej 2 miejsce na 50 m stylem dowolnym.

Piotrek ćwiczy dopiero od 1,5 roku i tylko raz w tygodniu, a potrafi już prawie zawodniczo pływać 4 stylami, ma on też uprawnienia młodszego ratownika.

Gratulujemy i zachęcamy innych do uprawiania tego pięknego sportu.

Dziś 11.01.2014 r, w Korfantowie odbyły się gminne zawody dla dzieci klas I-IV "Mały Olimpijczyk", na których nasz zespół wywalczył
I miejsce. Dzieci bawiły sie w składzie:

  1. Bartek Wołoszczuk
  2. Łukasz Kluczny
  3. Wojciech Kumorek
  4. Kacper Byra
  5. Klaudiusz Błaszczyszyn
  6. Kajetan Bajor
  7. Kamil Czechowski
  8. Maciej Krawczuk

8.11.2013 r. odbyły się w Korfantowie Ogólnopolskie Biegi Niepodległościowe. Reprezentacja naszej szkoły liczyła 16 osób i w poszczególnych kategoriach zajmowaliśmy miejsca pomiędzy 6 a 19.

Należy wspomnieć, że w każdej kategorii startowało około 50-60 uczniów z całego Województwa, więc nie mamy się czego wstydzić. Najlepsze 6 miejsce w kategorii klas III zajął KAJETAN BAJOR.

Nasi biegacze:

Ola Bagosz, Bartek Wołoszczuk, Łukasz Kluczny, Rafał Strzelczyk, Kacper Dawidowicz, Gabriela Wołoszczuk, Karolina Szelwach, Emilia Dawidowicz, Klaudiusz Błaszczyszyn, Kamil Czechowski, Klaudia Suszczyńska, Łukasz Krawczuk, Ola Jacheć, Wojciech Kumorek, Kajetan Bajor, Adam Srombek.