Galeria Rodziców i sympatyków Szkoły

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Galeria Rodziców i sympatyków Szkoły


Dodatkowe podziękowania kierujemy dla Rodziców, którzy w ostatnim czasie pracowali na rzecz Szkoły SERDECZNIE W IMIENIU SWOIM, NAUCZYCIELI I MŁODZIEŻY- DZIĘKUJEMY!!!:

Arkadiusz Byra, Piotr Job, Jacek  Orzeł, Marcin, Barbara  Wilkowie, Grzegorz Mateja, Krzysztof  Zientala,, Jan Dawidowicz, Sebastian Czechowski.

 

 

Rodzice są bardzo ważnym ogniwem w pracy Szkoły. Wspólnie z wychowawcami i nauczycielami, a także dyrekcją Szkoły współtworzą mechanizmy regulujące procesami wychowawczymi, opiekuńczymi, także dydaktycznymi i organizacyjnymi.

W realizacji projektu Szkoły Stowarzyszeniowej nabiera to wręcz szczególnego znaczenia. Dlatego też w naszych poczynaniach zwracamy baczną uwagę na wszelkiego rodzaju udział Rodziców w każdej pracy na rzecz swoich dzieci w klasie i w szkole.

Chodzi tutaj o pomoc Rodziców, ale i także sympatyków Szkoły w realizacji większych zamierzeń gospodarczo- organizacyjnych, jak na przykład piaskowanie cokołów, malowanie pomieszczeń, naprawę sprzętu szkolnego, czy też przygotowanie placu zabaw, ale w wielu przypadkach chodzi też o całkiem drobniutki sprawy, jak skręcenie krzeseł, pomoc wychowawcy w zawieszeniu tablicy, uporządkowaniu klasy, pomalowanie przęsła, wymiana śruby itp., a nawet czasami tylko chodzi o dobre słowo.

Bardzo cenimy sobie każdą pomoc. Ona jest w sytuacji naszej szkoły wręcz niezbędna. Szkoła przygotowuje materiał i dokonuje zakupów, a Rodzice wykorzystują te materiały do różnych prac.
Takie działania mają jeszcze jeden bardzo ważny wymiar, a mianowicie zwiększają poczucie odpowiedzialności za tę placówkę szkolna i przedszkolną i uczą wzajemności w zakresie dobrego współdziałania.
W najbliższym czasie przygotowywane są prace w zakresie malowania parkanów, naprawy przęseł, koszenia wysokich traw, przycinanie żywopłotów, czy też przeniesienie garażu blaszanego na teren placu szkolnego.

Mamy nadzieję , iż do tych prac znajdziemy też chętnych Rodziców. W szkole naszej prowadzimy galerię Rodziców i sympatyków, którzy już uczestniczyli w pracach na rzecz Szkoły, a tym samym na rzecz poprawy warunków nauki dla swoich dzieci.

Poniżej pełna lista rodziców i ludzi dobrej woli.

Renata i Andrzej Pawlicki, Sylwia Zientala, Agnieszka Pander, Tomasz Kumorek, Jan Sosulski, Anna Suszczyńska, Wojciech Kreft, Tadeusz Krawczuk, Marcin Juzwa, Lukasz Błaszczyszyn, Renata Łankowska, Anna Suchodolska, Agnieszka Sosulska, Łukasz Swiątoniowski, Monika i Piotr Gajewski, Joanna Bergiel, Jan Dawidowicz Ewelina Kocielnik, Agnieszka Wodzińska, Arkadiusz Byra, Eugeniusz Tyczyński, Andrzej Adamczyk, Jacek Orzeł, Piotr Job, sołtys Adam Arabczuk, Zdzisław Babuśka, Radosław Rzepski oraz Józef Misa i Darek Koncewicz/

Poniżej zdjęcia z wykonywanych prac piaskowania cokołu budynku szkoły.

Wszystkim serdecznie dziękujemy, dziękujemy i jeszcze raz dziękujemy!

Tadeusz Rzepski